Partner Główny

Wiadomości

30/31 maja - najciekawsze mecze

  • PDF

 Więcej…

Przedstawiamy zestaw par naciekawszych spotkań najbliższej kolejki.

Poprawiony: czwartek, 28 maja 2015 12:32

23/24 maja - najciekawsze mecze

  • PDF

Więcej…

Przedstawiamy zestaw par naciekawszych spotkań najbliższej kolejki.

Poprawiony: niedziela, 24 maja 2015 22:19

Obsada sędziowska - 16/17 maja

  • PDF

Więcej…

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe spotkania w naszym okręgu.

Klasa okręgowa

 

(sobota – 16 maja)

17:00 – LZS Brąszewice – KS Chojne – J. Raniszewski, J. Grenda, P. Nita

17:00 – MLKS Konopnica – LUKS Bałucz – K. Szulc, M. Tądel, D. Badziak

(niedziela – 17 maja)

16:00 – Prosna Wieruszów – Czarni Rząśnia – T. Bieniek, R. Iwankiewicz, R. Cybulski

16:00 – GLKS Strzelce Wielkie – Orkan Buczek – G. Kowalski, D. Grzelak, K. Lipka

16:00 – LGKS Charłupia Mała – LKS Zapole – A. Ślęzak, M. Ślęzak, D. Sztraube

17:00 – Jaga Lututów – LKS Masłowice – P. Kamyk, R. Felcenloben, Ł. Tomczyk

17:00 – Jutrzenka Warta – LKS Kobierzycko – M. Nowak, D. Płóciennik, M. Lewandowski

17:00 – Widawia Widawa – Warta Osjaków – Ł. Drozd, T. Majkowski, M. Dąbrowski

 

Klasa A grupa I

(sobota – 16 maja)

17:00 – Czarni II Rząśnia – Start Świątkowice – M. Słupiński, T. Bieniek, P. Kamyk

17:00 – LZS Łaszew – GLKS Biała – T. Majkowski, J. Kurzawa, A. Wasilewski

17:00 – LKS Wierzchlas – Victoria Skomlin – D. Płóciennik, M. Nowak, D. Sztraube

(niedziela – 17 maja)

15:00 – KKS Kurów – LZS Wydrzyn – R. Baranowski, M. Janecka, T. Lont

15:00 – KS Kraszkowice – Unia Sulmierzyce – T. Woźniak, D. Badziak, F. Dobosiewicz

15:00 – Rolnik Skąpa – Baszta Bolesławiec – S. Barczak, D. Puch, M. Wojtal

16:00 – Start Łubnice – Orzeł Galewice – P. Szandała, K. Miś, W. Miś

17:00 – Słowian Dworszowice – GKS Siemkowice – T. Pastusiak, J. Raniszewski, A. Jałowy

 

Klasa A grupa II

(sobota – 16 maja)

17:00 – Victoria Szadek – Tęcza Brodnia – Krz. Lipka, D. Grzelak, Kam. Lipka

17:00 – MKS Zduńska Wola – Iskra Stolec – R. Goclik, M. Dąbrowski, M. Matyja

17:00 – Amatorzy Zapolice – LZS Rębieskie – A. Pokorski, D. Bartosik, P. Romek

(niedziela – 17 maja)

11:00 – WKS Rokitnica – UKS Ustków – T. Szala, A. Wasilewski, D. Janiak

14:00 – Sokół Goszczanów – LKS Tubądzin – D. Bartosik, M. Rutecki, D. Buś

14:30 – TS Gruszczyce – LKS Kwiatkowice – R. Majchrowicz, M. Waloch, K. Zięterski

17:00 – Unia Sieradz-Męka – LKS Kalinowa – J. Grenda, K. Golański, P. Wawrzyniak

 

Klasa B grupa I

(sobota – 16 maja)

16:00 -Budowlani Działoszyn – Orion Olewin – Cz. Antończyk

(niedziela – 17 maja)

16:00 – GKS Dubidze – Zryw Ożegów – Z. Witaszek

15:00 – Orzeł Wola Wiązowa – Warta II Działoszyn – G. Kujawiak

16:00 – Park Starzenice – Zagłębie Lipnik – A. Pokorski

16:00 – KS Radoszewice – LKS Kiełczygłów – P. Holewski

17:00 – LZS Trębaczew – Płomień Makowiska – J. Rutecki

 

Klasa B grupa II

(sobota – 16 maja)

16:00 – Prosna Wyszanów – LZS Pątnów – M. Lewandowski

17:00 – GKS Czastary – LZS Młynisko – H. Kowalewski

(niedziela – 17 maja)

11:00 – Zryw Wójcin – LKS Łyskornia – K. Jasiński

14:00 – LZS Staw – LZS Krzyworzeka – J. Rutecki

14:00 – KS Ożarów – Sparta Mokrsko – K. Wdowiak

15:00 – LZS Komorniki – Hetman Żdzary – R. Goclik

17:00 – KS Osiek – Piast Ruda – H. Kowalewski

 

Klasa B grupa III

(niedziela – 17 maja)

11:00 – LZS Chrząstawa – TS Janiszewice – Ł. Barczyński

15:00 – LKS Wola Będkowska – Widawia II Widawa – Ł. Barczyński

15:00 – RKS Rychłocice – Pisia Zygry – M. Kulawiecki

17:00 – LZS Wrońsko – Inter Sieradz-Woźniki – S. Malik

 

Klasa B grupa IV

(niedziela – 17 maja)

11:00 – LKS Socha – LKS Pyszków – M. Rutecki

16:00 – Piast II Błaszki – LKS Słomków – T. Chomiszczak

16:00 – Iskra Przedłęcze – Złoczewia Złoczew – T. Szala

17:00 – Ostrovia Ostrówek – LKS Kamienna – Cz. Antończyk

16/17 maja - najciekawsze mecze

  • PDF

Więcej…

Przedstawiamy zestaw par naciekawszych spotkań najbliższej kolejki.

Poprawiony: niedziela, 17 maja 2015 18:56

9/10 maja - najciekawsze mecze

  • PDF

Więcej…

Przedstawiamy zestaw par naciekawszych spotkań najbliższej kolejki.

Poprawiony: niedziela, 10 maja 2015 22:21

Strona 1 z 126