Partner Główny

Wiadomości

II Runda Pucharu Polski

  • PDF

Więcej…

Okręgowy Związek Piłki Nożnej przedstawił zestaw par II rundy Pucharu Polski na szczeblu okregowym. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w niedzielę 2 sierpnia.

godz. 17.00 MGUKS Pogoń Zduńska Wola - LUKS Bałucz

godz. 17.00 Amatorzy Zapolice - LKS Czarni Rząśnia

godz. 17.00 LKS Słowian Dworszowice - GKS Widawia Widawa

godz. 17.00 KS Warta II Działoszyn - MKS Zduńska Wola

godz. 17.00 LZS Rolnik Skąpa - GKS Orkan Buczek

godz. 17.00 GKS Siemkowice - LKS Jaga Lututów

godz. 17.00 GKS Dubidze - LKS Unia Sulmierzyce

godz. 17.00 GKS Czastary - KS Gal Gaz Galewice

godz. 17.00 KS Osiek - LZS Brąszewice

godz. 17.00 KS Złoczewia Złoczew - LKS Kobierzycko

godz. 17.00 LZS Krzyworzeka - KS Victoria Skomlin

godz. 17.00 TS Janiszewice - KS Chojne

godz. 11.00 LZS Chrząstawa - LKS Kwiatkowice

godz. 17.00 LKS Victoria Szadek - MLKS Konopnica

godz. 17.00 KS Inter Sieradz Woźniki - LKS Zapole

godz. 11.00 MUKS Wróblew - LKS Piast Błaszki

godz. 17.00 KS Warta II Sieradz - UKS Ustków

Poprawiony: poniedziałek, 27 lipca 2015 14:14

Wyniki I rundy Pucharu Polski

  • PDF

Więcej…

Przedstawiamy wyniki I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. W II rundzie - 1/2 sierpnia do gry dołączą już zespoły Klasy Okręgowej

RKS Rychłocice - MGUKS Pogoń Zduńska Wola 0:3

LZS Wrońsko - KS Amatorzy Zapolice 1:2

KS Radoszewice - LKS Słowian Dworszowice 2:7

UKS Osa Osjaków - KS Warta II Działoszyn 0:3 (v)

LZS Rolnik Skąpa - GLKS Warta Osjaków 2:1

GKS Siemkowice - LZS Trębaczew 2:1

KS Budowlani Działoszyn - GKS Dubidze 2:2 k. 6:5

LKS Zryw Wójcin - GKS Czastary 0:6

CHKS Chotów - KS Osiek 1:3

LKS Park Starzenice - KS Złoczevia Złoczew 2:3

LKS Centra Walichnowy - LZS Krzyworzeka 0:5

KS Karsznice - TS Janiszewice 0:1

LZS Chrząstawa - GKS Pisia Zygry 3:3, k 5:4

GKS Chociw - LKS Victoria Szadek p.d. 1:2

KS Inter Woźniki - UKS Zryw Brzeźnio 5:0

Juve Oldboy Warta - KS Wróblew 3:6

LZS Kamienna - UKS Ustków 1:6

KS Warta II Sieradz - LKS Socha p.d. 3:2

Poprawiony: niedziela, 26 lipca 2015 21:01

Awanse i spadki w sezonie 2014/2015

  • PDF

Więcej…

Dobiegły końca rozgrywki seniorskie w naszym okręgu. Nadszedł więc czas na przedstawienie zespołów, które awansowały do wyższych lig oraz tych, które spadły do lig niższych.

20/21 czerwca - najciekawsze mecze

  • PDF

 Więcej…

Przedstawiamy zestaw par naciekawszych spotkań najbliższej kolejki.

Poprawiony: sobota, 20 czerwca 2015 19:27

Obsada sędziowska - 13/14 czerwca

  • PDF

Więcej…

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe spotkania w naszym okręgu.

 

Klasa okręgowa

(sobota – 13 czerwca)

17:00 – GLKS Strzelce Wielkie – LGKS Charłupia Mała – K. Kędzia, D. Płóciennik, A. Wasilewski

17:00 – Jutrzenka Warta – Prosna Wieruszów – K. Wdowiak, D. Buś, P. Holewski

17:00 – LUKS Bałucz – LZS Brąszewice – Ł. Tomczyk, M. Kulawiecki, J. Kurzawa

17:00 – LKS Kobierzycko – Jaga Lututów – P. Szandała, A. Bialik, P. Nita

17:00 – Czarni Rząśnia – LKS Zapole – S. Barczak, M. Lewandowski, R. Majchrowicz

17:00 – Warta Osjaków – Gal-Gaz Galewice – R. Iwankiewicz, R. Cybulski, K. Lipka

17:00 – KS Chojne – LKS Masłowice – A. Ślęzak, A. Dankowski, T. Pastusiak

 

Klasa A grupa I

(niedziela – 14 czerwca)

17:00 – Słowian Dworszowice – LKS Wierzchlas – M. Słupiński, P. Kamyk, M. Matyja

17:00 – KKS Kurów – KS Kraszkowice – T. Woźniak, J. Raniszewski, P. Romek

17:00 – LZS Łaszew – Start Łubnice – D. Buś, T. Pastusiak, A. Wasilewski

17:00 – GLKS Biała – Czarni II Rząśnia – P. Nita, A. Ślęzak, P. Szandała

17:00 – LZS Wydrzyn – Rolnik Skąpa – T. Bieniek, M. Lewandowski, K. Kędzia

17:00 – GKS Siemkowice – Victoria Skomlin – M. Nowak, K. Jasiński, M. Jasiński

17:00 – Unia Sulmierzyce – Baszta Bolesławiec – M. Janecka, R. Felcenloben, D. Badziak

17:00 – Orzeł Galewice – Start Świątkowice – T. Błaszczyk, K. Błaszczyk, R. Iwankiewicz

 

Klasa A grupa II

(niedziela – 14 czerwca)

11:00 – WKS Rokitnica – Amatorzy Zapolice – D. Grzelak, Krz. Lipka, Kam. Lipka

17:00 – Sokół Goszczanów – Victoria Szadek – J. Majchrowski, A. Bialik, J. Grenda

17:00 – LKS Tubądzin – Unia Sieradz-Męka – D. Bartosik, Ł. Barczyński, F. Dobosiewicz

17:00 – UKS Ustków – TS Gruszczyce – R. Baranowski, M. Kulawiecki, D. Sztraube

17:00 – Płomień Dzigorzew – Iskra Stolec – A. Pokorski, P. Malik, A. Jałowy

17:00 – LZS Rębieskie – LKS Kwiatkowice – D. Płóciennik, T. Majkowski, M. Staniucha

17:00 – Tęcza Brodnia – LKS Kalinowa – M. Ślęzak, H. Kowalewski, A. Dankowski

 

Klasa B grupa I

(niedziela – 14 czerwca)

14:00 – Zryw Ożegów – Płomień Makowiska – G. Kowalski

14:00 – Orion Olewin – Zagłębie Lipnik – K. Golański

14:00 – LZS Trębaczew – Warta II Działoszyn – J. Rutecki

14:00 – Budowlani Działoszyn – LKS Kiełczygłów – M. Rutecki

14:00 – GKS Dubidze – KS Radoszewice – G. Kujawiak

14:00 – Park Starzenice – Orzeł Wola Wiązowa – K. Gawłowski

 

Klasa B grupa II

(niedziela – 14 czerwca)

14:00 – LZS Krzyworzeka – KS Osiek – R. Ubycha

14:00 – LZS Komorniki – KS Ożarów – WS

14:00 – Zryw Wójcin – Prosna Wyszanów – L. Brzostowski

14:00 – LKS Łyskornia – GKS Czastary – R. Goclik

14:00 – Hetman Żdzary – LZS Staw – D. Puch

14:00 – Piast Ruda – LZS Młynisko – T. Lont

14:00 – Sparta Mokrsko – LZS Pątnów – K. Wenta

Strona 1 z 128